مرمر پرتقالی
مرمر پرتقالی
مرمر پرتقالی
مرمر پرتقالی

مرمر پرتقالی

سنگ مرمر پرتقالی جزء شیک ترین و زیبا ترین سنگ های مرمر است. بهترین معدن این سنگ در استان خراسان رضوی قرار دارد.  گفتنی است بهترین معادن مرمر در ایتالیا و ایران وجود دارد که ایران از لحاظ رنگی برتر می باشد.

سنگ های مرمر به صورت کلی به دلیل ذات طبیعی خود دارای انرژی مثبت بوده و آرامش و شکوه خاصی را به فضای مورد نظر شما می بخشند. علاوه بر این با قرار دادن تعدادی لامپ ال ای دی در پشت اسلب مرمر پرتقالی زیبایی و جلوه آن را دو چندان خواهید کرد

سنگ مرمر پرتقالی جزء یکی از بهترین و زیباترین سنگ های مرمر است. این سنگ با تم پرتقالی  و رگه های سفید، قهوه ای شاهکاری از طبیعت است که بعد از گذشت میلیون ها سال ایجادشده است. این سنگ به شکل  اسلب فرآوری می شود.

مرمر پرتقالی
0 %
جذب آب
0 kg/cm2
مقاومت فشاری
0 %
تخلخل
0 kg/cm3
وزن مخصوص
سنگ فرهان
مرمر پرتقالی
مرمر پرتقالی

سنگ مرمر پرتقالی

غالبا از سنگ مرمر پرتقالی برای ساختمان های گران قیمت و لوکس استفاده می شود. چرا که استفاده از آن در ساختمان های ارزان قیمت مقرون به صرفه نمی باشد

صیقل پذیری سنگ مرمر بسیار بالا بوده تا جایی که قابلیت عبور نور دارد. از این سنگ می توان در دکوراسیون داخلی و طراحی استفاده کرد. سنگ مرمر پرتقالی شکوه و آرامش خاصی را به ساختمان شما می بخشد. کف سازی سالن و سنگ پله از دیگر موارد استفاده ی این سنگ زیباست.

سنگ فرهان

برای سفارش محصول کلیک کنید