گرانیت جنگلی
گرانیت جنگلی
گرانیت جنگلی
گرانیت جنگلی

گرانیت جنگلی

سنگ گرانیت جنگلی یکی از خاص ترین و منحصر به فرد ترین سنگ در دسته گرانیت ها می باشد .این سنگ به دلیل زیبایی که دارد در پروژه های ساختمانی لوکس و مجلل استفاده شده و زیبایی خیره کننده ایی به ساختمان ها می دهد.

گرانیت جنگلی از نظر کیفیت و تراکم و چه از نظر زیبایی یکی از بی رقیب ترین سنگ های جهان می باشد این سنگ دارای چندین طرح متنوع بوده که به صورت صیقلی و چرمی در دسترس همگان می باشد

صنایع سنگ فرهان سنگ گرانیت جنگلی را به صورت اسلب های سایز شده تولید و فرآوری می گرداند و آنها را به سرتا سر کشور و به کل جهان صادر می کنند.

گرانیت جنگلی
0 %
جذب آب
0 kg/cm2
مقاومت فشاری
0 %
تخلخل
0 0kg/cm3
وزن مخصوص
سنگ فرهان
گرانیت جنگلی
گرانیت جنگلی

سنگ گرانیت جنگلی

سنگ گرانیت جنگلی دارای جذب آب بسیار ناچیز ،ساب پذیری فوق العاده ،مقاومت فشاری و سایشی بالا و رنگ و طرح منحصر به فرد می باشد اسلب گرانیت جنگلی به صورت فورمچ و بوک مچ قابل استفاده بوده و وقتی این اسلب ها رو به این دو صورت اجرا میکنند زیبایی آن چند برابر می شود .

این سنگ به دلیل زیبایی و ساب پذیری عالی برای اجرای طراحی های خاص استفاده می شود از جمله لابی ها ، ورودی های هتل ها و رستوران ها و مجتمع های بزرگ تجاری ، صفحه کابینت، فضای داخلی آشپزخانه، حمام های مستر، سرویس بهداشتی های لوکس و دیوار ها و پله های ساختمان های مجلل.

سنگ فرهان

برای سفارش محصول کلیک کنید