گرانیت فیروزه
گرانیت فیروزه
گرانیت فیروزه
گرانیت فیروزه

گرانیت فیروزه

سنگ گرانیت فیروزه خاص ترین سنگ گرانیت میباشد. رنگ خاص و ساختار متفاوت این سنگ آن را به یکی از خاص ترین سنگ های گرانیت در دنیا  تبدیل کرده است. سنگ گرانیت فیروزه دارای زمینه فیروزه ای رنگ بوده که خطوط طلایی زیبایی بر روی می باشد

سنگ گرانیت فیروزه  با دارا بودن ظاهر زیبا و چشم نواز به محض ورود به بازار کشور، جایگاه بسیار مناسبی از آن خود نموده است. همچنین به دلیل قیمت بسیار مناسب استقبال خوبی از این سنگ در بازار جهانی شده و این سنگ سهم قابل توجهی در صادرات دارد

صنایع سنگ فرهان گرانیت فیرزوه را به صورت اسلب های سایز شده تولید و فرآوری نمونده و به سرتا سر کشور و به کل دنیا صادر می گرداند.

گرانیت فیروزه
0 %
جذب آب
0 kg/cm2
مقاومت فشاری
0 %
تخلخل
0 kg/cm3
وزن مخصوص
سنگ فرهان
گرانیت فیروزه
گرانیت فیروزه

سنگ گرانیت فیروزه

ویژگی های بارز سنگ گرانیت فیروزه مقاومت فشاری بسیار بالا و جذب آب بسیار پایین مقاومت سایشی بالا رنگ ثابت در برابر نور آفتاب و سرما و گرما آن میباشد.این سنگ در برابر یخ زدگی هم مقاومت دارد و از با کیفیت سنگ های ایران میباشد که هم از نظر ظاهری و هم از نظر کیفی جزو بهترین سنگ های گرانیت ایران شناخته می شود.

این سنگ تقریبا در تمامی فضاهای خارجی و داخلی ساختمان کاربرد دارد . سنگ های گرانیت فیروزه ای بیشتر به صورت اسلب عرضه میشود ولی سنگ گرانیت فیروزه ای جزو سنگ های لوکس ساختمانی میباشد که از قیمت مناسبی برخوردار است.

سنگ فرهان

برای سفارش محصول کلیک کنید