سنگ اسلب چینی سفید

سنگ اسلب چینی سفید یکی از پرکاربردترین نمونه سنگ های مورد استفاده در ساختمان های لاکچری می باشد.

این نوع سنگ که با دستگاه اره در سنگ بری ها ابتدا بریده می شود پس با انواع ساینده معمولا به صورت صیقلی فرآوری می شود.

حال که با فرآوری اسلب چینی آشنا شدید بهتر است این نوع سنگ ها را بهتر بشناسیم از این رو چند نمونه از این سنگ ها که در نمایشگاه سنگ فرهان موجود می باشد را با هم مرور می کنیم.

اسلب چینی سفید ازنا 

اسلب چینی سفید ازنا یکی از محبوب ترین سنگ ها در انواع کریستال می باشد که با توجه به رگه های کم و سفیدی خیره کننده آن در بسیاری از ساختمان های لاکچری استفاده می گردد.

کریستال ازنا را می توان به عنوان کف پوش سنگی ، نمای داخلی لابی ، پارکینگ و دیگر فضاها و نیز به میتوان به عنوان پله و کانترتاپ استفاده نمود.

برای خرید سنگ اسلب چینی ازنا کلیک کنید

اسلب چینی الیگودرز

اسلب چینی الیگودرز یکی از زیباترین و بعضا پرنقش و نگارترین سنگ های موجود در بازار می باشد که فرآوری آن به صورت بوک مچ و فورمچ می تواند نقوش بی بدیلی را خلق کند.

کریستال الیگودرز می توان به عنوان پله ، سنگ کف ، نمای داخلی و کانترتاپ استفاده کرد باید توجه داشت که این نوع سنگ به دلیل استحکام بالای خود از قدیم الایام در کف سازه ها استفاده می شود و همچنان محبوبیت خارق العاده ای دارد.

برای خرید سنگ اسلب چینی الیگودرز کلیک کنید

حال که با این دو سنگ آشنا شدید می توانید با بهره گیری از مشاوره تخصص ما در سنگ فرهان یک انتخاب مناسب برای ساخت ساز و کار رویایی خود داشته باشید.