کریستال ازنا
کریستال ازنا
کریستال ازنا
کریستال ازنا

کریستال ازنا

سنگ کریستال ازنا از معروف ترین و مرغوب ترین سنگ های کریستال سفید در ایران و از بهترین سنگ های کریستال در سراسر جهان شناخته می شود.

این سنگ چینی سفید، به دلیل سطح یکدست و دارا بودن حداقل موج و رگه، از کریستال های  بسیار با کیفیت و پرطرفدار  به شمار می آید.

با این وجود، با توجه به مشخصات ساختاری و ظاهر فوق العاده زیبا و لوکس، قیمت چینی ازنا نسبت به سنگ های مشابه خارجی مناسب تر و در دسترس تر  بوده و مطرح ترین متریالی است که به عنوان سنگ سفید کف استفاده می شود.

فرآوری سنگ اسلب ازنا به دلیل وجود ترک های مویی درآن، نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. ساب پذیری خوب  سنگ چینی ازنا، به دلیل تراکم زیاد و کریستال های ریز آن است بنابراین ساینده این سنگ  باید مناسب و مرغوب باشد تا شفافیت آن به بهترین شکل نمایان گردد.

0 %
جذب آب
0 kg/cm2
مقاومت فشاری
0 %
تخلخل
0 kg/cm3
وزن مخصوص
سنگ اسلب سفید

سنگ کریستال ازنا

سنگ کریستال ازنا به صورت  اسلب های بوک مچ و فورمچ برای دیوارهای دکوراتیو، زیبایی نفس گیر و آرامش باشکوهی را به فضا می افزاید. همچنین، استفاده از اسلب های بزرگ سنگ ازنا، علاوه بر اینکه شکوه و کمال خود را بیشتر به نمایش می‌گذارند، سرمایه ای با ارزش برای هر پروژه ای به شمار می آیند

از لحاظ مشخصات فنی، سنگ ازنا مقاومت زیادی در برابر شرایط محیطی از جمله نوسانات جوی، نفوذ آب و مواد شیمیایی دارد. به همین دلیل استفاده از این سنگ به عنوان کانترتاپ و یا سنگ کابینت آشپزخانه و سروس های بهداشتی و حمام ها  که بیشتر در معرض ریختن آب و مواد اسیدی هستند بسیار مناسب می باشد و برخلاف سایر سنگ‌ها به سادگی خراب نمی‌شود.

سنگ کریستال ازنا

سنگ ازنا به صورت  اسلب جلوه ویژه ای به فضاهای داخلی بنای شما میدهدو به روشنایی آن کمک میکند.

همچنین، استفاده از اسلب های بزرگ سنگ ازنا، علاوه بر اینکه شکوه و کمال خود را بیشتر به نمایش می‌گذارند، سرمایه ای با ارزش برای هر پروژه ای به شمار می آیند

از لحاظ مشخصات فنی، سنگ ازنا مقاومت زیادی در برابر شرایط محیطی از جمله نوسانات جوی، نفوذ آب و مواد شیمیایی دارد.

به همین دلیل استفاده از این سنگ به عنوان کانترتاپ و یا سنگ کابینت آشپزخانه و سروس های بهداشتی و حمام ها  که بیشتر در معرض ریختن آب و مواد اسیدی هستند بسیار مناسب می باشد و برخلاف سایر سنگ‌ها، سنگ چینی ازنا به سادگی خراب نمی‌شود. 

 قابل ذکر است که نام دیگر این محصول به دلیل کریستالی شکل بودن بافت سنگ ، به سنگ کریستال ازنا  معروف و همچنین  از صفات برازنده و قابل توجه این سنگ می توان به سفید بودن آن اشاره نمود که دلیل اصلی نام گرفتن سنگ کریستال سفید می باشد.

نمونه های خارجی این سنگ در بازار با قیمت های بسیار بالاتر موجود میباشد، همانند این محصول در سایت onyxfrance.com 

شما همراهان عزیز جهت دریافت قیمت و ثبت سفارش سنگ اسلب چینی سفید  می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

برای سفارش محصول کلیک کنید